Виготовлення меблів під ключ

Як ми працюємо?

Основні кроки в нашій роботі:

 1. Уточнюємо деталі замовлення. 
 2. Заміряємо приміщення та оцінюємо його стан. 
 3. Отримуємо передоплату. 
 4. Розробляємо кілька варіантів меблів (3 – 5 днів).
 5. Презентуємо результати, узгоджуємо деталі.
 6. Створюємо 3D візуалізацію за бажанням.
 7. Виготовляємо меблі. 
 8. Доставляємо і монтуємо меблі. 
 9. Отримуємо оплату. Меблі під замовлення за індивідуальним проєктом

Ми знаємо, що меблі під ключ, виготовлені на замовлення за унікальним проєктом, змінюють дуже багато чого у вашому домі. Дизайнери та майстри студії OBRAZ створюють неповторні інтер’єри для квартир і приватних будинків у різних стилях і з будь-яким плануванням.

 

Виготовлення меблів на замовлення від студії OBRAZ

Усе починається з ідеї та унікального запиту замовника. До нас звертаються з проханням спроєктувати меблі для квартири, приватного будинку в місті або сільській місцевості. Наші клієнти хочуть щось унікальне, те, чого більше ніде не знайти. І, звісно, для кожного важливі комфорт і практичність меблів. 

Наші проєкти відповідають усім цим вимогам. У портфоліо дизайнерів і майстрів студії OBRAZ роботи в різних стилях: від класики і стилю прованс до hi-tech. 

 

Від ідеї до проєкту та готових меблів

Як ми створюємо меблі? Коротко розповімо про робочий процес: 

 • Усе починається з обговорення ідеї. Ми з’ясовуємо, що саме хотів би бачити замовник, які в нього вподобання в стилі, кольорах, декорі та інших складових дизайну меблів. 
 • Після цього наші фахівці проводять заміри безпосередньо на об’єкті. Це важливо, щоб розуміти, на яку площу проєктуються меблі, яке планування будинку, квартири та кожної окремої кімнати. 
 • На наступній стадії ми створюємо 3D візуалізацію. Це об’ємні зображення, які дають змогу з різних ракурсів побачити, якими будуть меблі, як вони можуть розташовуватися в просторі вашого будинку. 
 • Коли візуалізація презентована і схвалена замовником, настає час розроблення планів, креслень та іншої проєктної документації. Зазвичай, це фінальна стадія нашої роботи. Але якщо є запит від клієнта, ми організуємо виготовлення меблів під ключ. 
 • Після цього ми підбираємо найкращі матеріали та фурнітуру для меблів від українських та світових виробників. Плануємо і контролюємо дотримання бюджету і термінів. 

На фінальній стадії наші фахівці можуть взяти на себе роботи з доставки та монтажу меблів безпосередньо у вас вдома. 

 

Робота зі студією OBRAZ: чому обирають нас 

Ми працюємо по всій Україні, співпрацюємо із замовниками з Дніпра, Києва, Львова, Хмельницького, Чернівців та інших міст. У портфоліо успішні проєкти з розробки дизайну, виготовлення меблів під ключ і їхній список постійно оновлюється. 

Але головний наш секрет — професіонали, які люблять і вміють створювати унікальні меблі. З ними кожен день стане комфортним і приємним. 

Пишіть нам, щоб обговорити вашу ідею.

FAQ

Так ми виготовляємо меблі на замовлення з доставкою та монтажем в Києві, Дніпрі, Вінниці, Львові, Одесі, Луцьку та інших містах по всій Україні.

Ціна меблів під ключ залежить від деталей замовлення. Ми називаємо точну сумму після попередніх консультацій, замірів та прописуємо її в договорі.

Клієнт отримує ескізи корпусних меблів Pro100 або Sketch Up, загальні розміри меблів, назви кольорів та матеріалів.

Так, це можливо, але в такому випадку аванс не повертається

Так, як додаткова послуга за бажанням клієнта.

3D Max візуалізація Вашого приміщення з майбутніми меблями з різними ракурсами

Може входити як додаткова опція за окрему оплату.

ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ми з радістю відповімо на ваші запитання та допоможемо створити унікальний, стильний дизайн

  Зв'яжіться з нами

  Пн-Пт 9:00-18:00